Vizyon Misyon

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı bir şekilde, kusursuz anlayış çerçevesinde, kıymet yaratmayı temel alan kurumsal yapımız, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile " profesyonel " şekilde değerleri yönetmeyi birincil hedefimiz haline getirdik.

Mühendislik ve yönetim alanlarındaki en yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek, daima yüksek kalite sağlayan ‘BİRTÜRK İNŞAAT YAPI’ standartlarından ödün vermeksizin uluslar arası kabul görmüş yapılar çerçevesinde projelerini ve ideallerini gerçekleştirmektedir.

Gelişen inşaat ve turizm alanlarına uygun yapılar inşa eden, müşteri memnuniyetini ve karşılıklı güveni her zaman ön planda tutan, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olup, bunun akabinde kusursuz alt yapı sistemleri oluşturan ‘BİRTÜRK İNŞAAT YAPI’, gelecek için sosyal sorumluluğu, kültürünün değişmez bir parçası olarak görmektedir.

VİZYONUMUZ
Kaliteli bir yaşam tarzını her zaman ön planda tutan, doğruluk ve güveni değişmez değerleri olarak kabul eden ‘BİRTÜRK İNŞAAT YAPI’, kuruluşundan bu yana "insana ve çevreye saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile daima ürettiği konut projeleri ve turizm alanındaki yeniliklere açık olan saygın şirketler arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. 
İnşaat sektöründe teknolojik gelişmeleri takip eden, turizm alanında yeniliklere açık olan ‘BİRTÜRK İNŞAAT YAPI’, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkısını sürekli olarak arttırmaktadır.

 

Daire Tesisatı

Ofis Tesisatı

Villa Tesisatı

Mağaza Tesisatı

Hastane Tesisatı
Otel Tesisatı

Fabrika Tesisatı

Mutfak Dekorasyonu

Banyo - WC Dekorasyonu

Salon Dekorasyonu

Alçı Dekorasyonu

Alçı Niş Uygulamaları

Alçı Kemer Uygulamaları

Kartonpiyer Uygulamaları

Alçıpan Asma Tavan

Metal Asma Tavan

Sıhhı Tesisat

Su Tesisatı

Elektrik Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı

Kombi Tesisatı
Havalandırma Tesisatı